شرکت مهندسين مشاور «ژئومحيط پارس» نزدیک به دو دهه پیش تأسيس و با ارائه خدمات مهندسی عمران و ژئوتکنیک در مراحل مختلف مطالعات اوليه، طراحی، نظارت و کنترل کيفيت درحين اجرا سعی در بهبود کيفی پروژه‌های عمرانی در داخل و خارج کشور داشته است. برای اين منظور شرکت «ژئومحيط پارس» به وسیله بهره‌گیری از زبده‌ترین فارغ‌التحصیلان دانشگاهی و پرسنل مجرب در ده‌ها پروژه بزرگ دولتی و خصوصی ازجمله سازه‌های بلند مرتبه، مخازن سنگين، نیروگاه‌ها، مجتمع‌های صنعتی و پتروشيمی، ميادين نفتی، مجتمع‌های تفريحی، شهرک‌های مسکونی، اسکله‌ها، پل‌ها و همچنين شریان‌های حياتی مانند خطوط لوله، خطوط انتقال نیرو و … همکاری داشته است.

     همچنین گروه مهندسی شرکت «ژئومحيط پارس» جهت ترويج دانش مهندسی نسبت به برگزاری سمينارها و کارگاه‌های آموزشی، انجام پروژه‌های تحقيقاتی نظير چاپ مقالات، تدوین کتاب و همکاری در تهيه آیین‌نامه‌ها و مشخصات فنی اقدام نموده است.

     هدف شرکت «ژئومحيط پارس» حضور مؤثر در بازار خدمات مهندسی عمران و ژئوتکنیک کشور بوده و از بدو تأسیس تاکنون، شرکت با وجود فراز و نشیب‌های فراوان، همواره در حال توسعه و افزایش سطح کیفی و کمی خدمات خود بوده است. «ژئومحيط پارس» موفق شده در طول این مدت کوتاه، نام خود را به عنوان یکی از برندهای معتبر در بازار مهندسی کشور، مطرح ساخته و در برخی زیرتخصص‌ها مانند مهندسی ژئوتکنیک، تست دینامیک شمع (PDA)، تست‌های ژئوسنتتیک (و همچنین QC/QA)، مشخصات دینامیکی خاک (مانند تست سه‌محوری و برش ساده سیکلیک/دینامیکی) سرآمد باشد. عقد قراردادهای متعدد با شرکت‌های معتبر داخلی و خارجی نشانه‌ای از توفیقات «ژئومحيط پارس» است.

    شرکت «ژئومحيط پارس» در حال حاضر در زمینه ارائه خدمات مشاوره در تخصص‌های ژئوتکنیک، سازه، محیط ‎زیست، راه‌سازی، نقشه‌برداری و ابزار دقیق فعال بوده و در نظر دارد فعالیت‌های خود را در تخصص‌های یاد شده و به ویژه تخصص‌های بین رشته‌ای (ترکیبی از تخصص‌ها) گسترش دهد.

     تکیه بر سال‌ها تجربه فردی و تحصیل و تدریس در بالاترین سطوح دانشگاهی به ‎همراه تعهد نسبت به جامعه، آینده، اصول اخلاق حرفه‌ای و منافع ملی، با نگاه پیشرو مبتنی بر دانش، شرکت را به سوی دستیابی به اهداف تعریف شده هدایت نموده است. این شرکت تأمین رضایت عمومی و کارفرمایان در زمینه‌های مختلف را اولویت خود دانسته و خدمات خود را به نحوی به انجام می‌رساند که برای کارفرمایان اطمینان بخش و برای اعضاء و کارکنان افتخارآفرین باشد. لذا:

  • حفظ منافع ملی، اصول اخلاق حرفه‌ای، هنجارهای اجتماعی جامعه، کرامت و ارزش‌های انسانی
  • تعهد و صداقت در ارائه خدمات، جلب رضایت حداکثری کلیه ذی‌نفعان و کارفرمایان، مشتری‌مداری و تعاملات سازنده و پویا با طرف‌های مقابل
  • حفظ محیط زیست، توسعه و بهبود شرایط آن و همچنین رعایت استانداردهای زیست‌محیطی در فرایند انجام مطالعات، طراحی و اجرای تمامی پروژه‌ها
  • افزایش بهره‌وری و کیفیت خدمات، بهینه‌سازی و جلوگیری از تحمیل هزینه‌های بی‌مورد و صرفه‌جویی در زمان
  • حضور فعال در پروژه‌های تحقیقاتی و غیرانتفاعی در زمینه‌های مورد علاقه شرکت، حمایت از انجمن‌ها و همایش‌های تخصصی و مشارکت در تهیه و تدوین استانداردها و منابع علمی

     جزء لاینفک اصول و مبانی شرکت بوده و با برنامه‌ریزی و تأکید بر ارتقای فرهنگ کار و تلاش، ارتقای سلامت، ایمنی و بهداشت محیط کار و افزایش حس مسئولیت نیروی انسانی، حرکت پرشتاب پیشرفت و تعالی خود را طی می‌نماید.

    «ژئومحيط پارس» خود را امانت‌دار و رازدار کارفرمایان دانسته و از افشاي اسناد، مدارك و اطلاعات شخصي آن‌ها خودداری نموده و با اعتقاد به اصل احترام متقابل، با خوشرويي، متانت و برخورد مناسب با کارفرمایان و طرف‌های ذی‌نفع رفتار می‌نماید. شعار اصلی «ژئومحيط پارس»، چنانچه رالف پک (Ralph Peck) فقید ابراز داشته،”فراهم کردن شرایط برای زندگی بهتر و جهانی ایمن برای انسان‌های نسل امروز و همچنین نسل‌های آینده است.”
    «ژئومحيط پارس» به توسعه پایدار با هزینه کمتر اعتقاد دارد و صرفه‌جویی در پروژه‌ها ضمن حفظ ایمنی الگوی ماست. خدمات نوین و پیشرفته توسط متخصصین زبده پشتیبان اهداف «ژئومحيط پارس» و حافظ منافع کارفرمایان است.

دانلود رزومه