نام پروژه: شمع‎‌های کوبشی و درجاریز طرح توسعه پتروشیمی فجر II (سال ۸۵)

کارفرما: شرکت پتروشیمی فجر

موقعیت: ایران، منطقه ویژه اقتصادی ماهشهر

شرح خدمات: انجام آزمایش‎‌های استاتیکی و دینامیکی شمع (PDA)، کنترل و اصلاح طراحی‎‌های انجام شده با استفاده از نتایج آزمایش‎‌ها در جهت بهینه‎‌سازی، نظارت بر حسن اجرا، حدود ۸/۰۰۰ نقطه شمع جهت احداث فونداسیون‎‌های سه واحد خدمات ‎رسانی نیروگاه، آب و هوا در این پروژه اجرا شده است.

دستاوردها: با تکیه بر نتایج آزمایش‌‎های تمام مقیاس شمع و استفاده از حداکثر ظرفیت، حدود ۵۵ درصد نسبت به طراحی‎‌های اولیه صرفه‎‌جویی ریالی - زمانی انجام شد.

گلچینی از خدمات ما

 

فهرست کامل کارفرمایان ما

به ترتیب حروف الفبا:

  • بنیاد سرو (بیمارستان فوق تخصصی اطفال اکبر)
  • پژوهشگاه ابن سینا
  • دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر
  • سازمان بنادر و دریانوردی- اداره ...

 

پیام هیات مدیره و منشور اخلاقی

شرکت مهندسين مشاور «ژئومحيط پارس» نزدیک به دو دهه پیش تأسيس و با ارائه خدمات مهندسی عمران و ژئوتکنیک در مراحل مختلف مطالعات اوليه، طراحی، نظارت و کنترل کيفيت درحين اجرا سعی در بهبود کيفی پروژه‌های عمرانی در داخل و خارج کشور داشته است. برای اين منظور شرکت «ژئومحيط پارس» به وسیله بهره‌گیری از زبده‌ترین فارغ‌التحصیلان دانشگاهی و پرسنل مجرب در ده‌ها پروژه بزرگ دولتی و خصوصی ازجمله سازه‌های بلند مرتبه، مخازن سنگين، نیروگاه‌ها، مجتمع‌های صنعتی و پتروشيمی، ميادين نفتی، مجتمع‌های تفريحی، شهرک‌های مسکونی، اسکله‌ها، پل‌ها و همچنين شریان‌های حياتی مانند خطوط لوله، خطوط انتقال نیرو و … همکاری داشته است.


 

آزمایشگاه خرمدشت